Hakkımızda

2015 yılının Kasım ayında kurulan ve bir ay gibi kısa süre içerisinde ortak sayısını 580’e ulaştıran Ankara Kanyon Yapı Kooperatifi  1163 Sayılı Kooperatifler Kanunu çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Amacı klasik kooperatifçilik anlayışından farklı olarak ortaklarına aidat ödemeden, piyasa koşullarına göre çok daha ucuz yaşanabilir bir çevre içerisinde güncel teknolojik malzeme ve imkanlarla donatılmış, lüks ve konforlu bir daire sahibi yapmak olan Ankara Kanyon saygın yönetim kurulu üyeleri ve özverili çalışanları ile çok kısa sürede kurumsallaşmasını tamamlamış ortaklarına kaliteli hizmet sunma gayreti içerisindedir.

Ankara Kanyon’un temel misyonu; birbirine güvenen insanları birlikte hareket etmelerinin avantajı ve gücünü kullanarak bireylerin tek başına gerçekleştirmeleri mümkün olmayan projeleri sermayeyi tabana yaymak suretiyle başarmaktır. Ankara Kanyon bu misyonu başarıyla yerine getirmiş Kooperatifler Kanununun amacı için en güzel örnekliği temsil etmektedir. Buna ek olarak konforlu fiziki mekanların yanında kaliteli bir sosyal çevrenin oluşturulması için ortak profili özenle seçilmiştir.

Ankara Kanyon kuruluş aşamasında koyduğu hedeflere başarıyla ulaşmıştır. Bugün itibariyle mevzuat çerçevesinde ilgili kamu kurumlarıyla uyumlu bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.   

Kanyon Yapı Kooperatifi © 2018 All Rights Reserved